Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
6) Silůvky 8.8.a Vysoký Újezd 9.8.

Tak jsme vyrazili do Silůvek, ale jak už to bývá, zase nás autiko nechalo ve štychu a proto jsme vyrazili vypůjčeným. A jelikož bylo menší, vezli jsme jen tři hafany - Mossika, Kevina a Skipa. Sešlo se nás tam málo, někomu to nevyšlo, jiný měl předváděčku na Sychrově, takže jsme tento závod zrušili a jen tak pro radost si zazávodili mezi sebou a pro ostatní přihlížející, kteří tam měli pejsky se udělalo školení, které vedl Tomáš. Večer jsme se sešli u pana domácího na zahradě, který pro nás připravil uzené jehně na rožni a bylo to jedno z nejlepších jehňat, co jsem kdy ochutnala. Na druhý den, což byla neděle, jsme se po ránu rozloučili a odjeli do Vyského Újezdu, kde se konaly závody BCCCZ, protože v trialu II byl jen jeden závodník, tak aby mohl odstartovat, jeli jsme se do počtu zúčastnit.

           

             

            

            

            

           

           ..to dělá jen naoko...

            

            

          

           

             

             

          

             

            

        

...asi tak za dvě hodinky jsme dorazili do Vysokého Újezda, kde už se soutěžilo v pracovním testu, tuším, že je nazván HWT, a jsou to takové těžší vlohy, kde pejsek již musí prokázat pasecí vlohy tím, že od pána odhání stádečko. Tak Péťa ještě do tohoto testu přihlásil Kevina a hned šli na plac. Kevinovi to zřejmě sedlo, neudělala žádnou sprostotu na ovcích a tento test složila.

           

          

          

..... pak se šly IHT C1 .....       

         

           

           

Víc fotek nemám, došla mi karta a  ta větší ležela doma. Následovaly IHT C2, kam byl přihlášen Rob, Skip, Moss. Tyto C2 nám připadaly jako trochu těžší jedničky, protože pes po přivedení odháněl do první branky a tam mu již šel naproti psovod a spolu pak prošli další branku..  A protože mi Mossík předešlý den v Silůvkách znovu ukázal, jak mě má na háku, dohodli jsme se, že půjde s Péťou, mužský hlas přece jenom víc hřmí. Tak uvidíme... První nastoupil Skip a k našemu úžasu dostal 90 bodů, pak šel Robík a po něm Moss. Taky Péťovi ohluchnul a dělal, že neslyší a hrnul a hrnul, až když byl na dostřel, z ničehonic se mu sluch vrátil a  hrál si na mistra.  Zaslouženě vyhrál.  Moc se mi líbilo mluvené slovo ke každému závodníku a jeho psu, takže když nastoupil, věděli jsme kdo je a odkud pochází jeho pes a co všechno již dokázal.

HWT CS  

 

COUDY OD ANČIČKY BOC Miroslav Vostřez HWT CS 91b. V
CEASE IT ALKYRA BOC Alena Kynclová HWT CS 84b. VD
MOSSINA BOC Petr Kryštof HWT CS 83b. VD
OLA MIVEKO BOC Barbora Štouračová HWT CS 80b. VD
FAR FAR AWAY HARDY HORDE BOC Bořivoj Šimek HWT CS 79b. D
JUST THE ONE GASKO PRIM BOC Ing. Radko Loučka HWT CS 74b. D
I'M SPECIAL FOR GASKO PRIM BOC Daniela Rájová HWT CS 71b. D
JAMAICA FOXY FOX BOC R. a V. Půlpánovi HWT CS 68b. P
ORIANA  AKUMULÁTOR  BOC Eva Loučková HWT CS 64b. P
NELLIE AKUMULATOR BOC Pavel Šafář HWT CS

60b. P

IHT C2 ( neděle )

 

MOSS BOC Petr Kryštof IHT C2 91b. V
AX  Z  PEKRY BOC Petr Kryštof IHT C2 90b. V
ROB BOC Ing. Radko Loučka IHT C2

84b. V

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek